Prekių grąžinimas

Jeigu nesate patenkinti Jums pristatytų prekių kokybe ir norite jas grąžinti arba pakeisti, prašome ne vėliau kaip per 72 valandas nuo prekių pristatymo laiko mus informuoti el. paštu pajuriogabrielita@gmail.com.

Kreipiantis dėl prastos produkto kokybės, privaloma pateikti nekokybiško produkto nuotrauką.  Internetinėje parduotuvėje PAJURIOKEPYKLELE prekės keičiamos ar grąžinamos iš anksto suderinus prekių atsiėmimo laiką ir vietą. 

Grąžinant ar keičiant internetinėje parduotuvėje PAJURIOKEPYKLELE įsigytas prekes, Jūsų paprašysime užpildyti pateiktą prekių grąžinimo ar keitimo raštą.

Pinigai už grąžintas prekes į Jūsų banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už pirkinius, bus pervesti ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos.

Tuo atveju, jeigu grąžinate ar keičiate kokybiškas ir Jūsų užsakymą atitinkančias prekes, pristatymo mokestis nėra grąžinamas ar kompensuojamas. Jei dėl sveriamų produktų svorio paklaidos gavote prekių už mažesnę sumą, nei sumokėjote, skirtumą ne vėliau kaip per 5 (penkias) darbo dienas nuo užsakymo pristatymo dienos Jums grąžinsime į banko sąskaitą, iš kurios sumokėjote už prekes. 

Start typing and press Enter to search

Krepšelis

Krepšelyje nėra produktų.